Peníze z Internetu?

 Používáte internet? Vzhledem k tomu, že čtete tyto stránky, tak asi ano. Tak proč ho nevyužít k vydělání pár korun navíc? Bohužel nejde o nejaký bezpracný zisk, jak myslela a většinou i ověřila spousta lidí v Čechách a dále na východ. Výsledkem je, že většina firem má ve svých T&C (Terms and Conditions - podmínky, které je nutno dodržet, abyste dostali zaplaceno), že nepřijímají čechy, slováky, rusy a další...
 Možností je několik, zaplaceno můžete dostat za surfování, příjem reklamních e-mailů, reklamní bannery na www stránkách nebo vyhrát v online casinu(?).

Placení za surfování, přesněji řečeno za pronájem reklamního prostoru na vašem monitoru.
Placení za reklamní emaily, pár centů za každý e-mail
Placení za bannery na www stránkách. Máte stránku? Dejte si na ni banner.

 Pokud se zaregistrujete do některého programu, čtěte pozorně Terms and Conditions, dodržujte je a snažte se vydělávat poctivě. Pozor na nejrůznější "samoklikací programy" a "klikací grupy", většina těchto technik je sponzorům známa a lze je odhalit. Následuje zrušení účtu a nedostanete nic!

Jak to funguje?

 Ani na internetu peníze nevznikají z ničeho. Vždy musí být někdo, kdo to platí. Tedy zadavatel reklamy. Různé online služby, jako adult, casina atd. platí za reklamu podle skutečného zisku, ze kterého se vypočte částka, kterou dostanete za kliknutí, za signup, za hodinu prohlížení reklam apod. Tato vlastnost existuje i u TV reklam, pouze není tak viditelná. Pokud podvádíte, dostáváte peníze aniž byste nejaké přinesli - v podobě zákazníků a dotyčná firma jednak platí méně a většinou pokud jste takto "neperspektivní", váš účet zruší. Více u jednotlivých typů reklamních programů.